Гранітні стільниці

2s - Гранітні стільниці
kuhnya - Гранітні стільниці
stoleshnica ul.Orexovaya - Гранітні стільниці
barbekyu iz granita paradiso - Гранітні стільниці
stoleshnitsa kamen - Гранітні стільниці
stolechnica Sovinyon granit Fusion 3 - Гранітні стільниці

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення стільниці із граніту в Одесі. Майстри фірми мають значний досвід у виробництві даних виробів у різних варіаціях і масштабах. Із населених пунктів, у яких встановлені наші гранітні стільниці, Одеса далеко не єдина. Це також низка інших міст та селищ Одеської області. А також наші співробітники опрацьовують замовлення в інших регіонах України.

Контакти для зв’язку:

Стільниця – це горизонтальна поверхня меблів на кухні, у ванних кімнатах, кафе, барах та ресторанах. На ній, як правило, виконуються різні роботи, які надають високе навантаження на поверхню. Тому матеріал стільниці підбирається найбільш стійкий – зазвичай це натуральний камінь. Стільниці можуть мати різні форми та кольори, їх можна зустріти у будь-якому господарстві.

Гранітні стільниці для кухні та ванної

Серед натурального каменю найбільш міцним та зручним матеріалом для стільниць визнано граніт. Стільниці з граніту з кожним роком стають все більш популярними для облицювання меблів на кухні та у ванній кімнаті. Вони однаково успішно використовуються як для робочих поверхонь, так декоративних цілей. Така велика увага до гранітних стільниць виправдана цілою низкою позитивних якостей натурального граніту.

Стільниці з граніту – переваги та недоліки

У гранітної стільниці як і будь-якого виробу з натурального матеріалу є свої особливості, які можуть грати як у плюс, так і в мінус її вибору. У стільниці із граніту плюсів значно більше. Але ми об’єктивно розповімо про всі її якості – як позитивні, так і негативні.

Переваги:

Краса та унікальність. Граніт володіє багатим вибором кольорів та унікальними малюнками. Кожен зріз граніту – унікальний декоративний матеріал, який більше ніде не вдасться зустріти. Тому люди, які цінують оригінальність інтер’єру, можуть сміливо вибирати його для створення стільниці.

Міцність. Граніт є найміцнішим натуральним матеріалом. На нього не впливають перепади температур, він не піддається впливу часу. Стільниця із граніту практично вічна і може служити багатьом поколінням вашої родини.

Стійкість до високих температур. Це одна з найважливіших переваг при виборі стільниці для кухні. Гранітна стільниця несприйнятлива до високих температур – ви можете спокійно ставити на неї гарячі каструлі та сковорідки без побоювання пошкодити поверхню.

Твердість. За рахунок міцної поверхні граніту на стільниці з цього матеріалу значно рідше залишаються сліди та дефекти від експлуатації (порізи, сколи, потертості та ін.). Тому вона максимально довго зберігає свій первісний вигляд. А якщо на поверхні утворилися якісь дефекти, повторне переполірування усуває цю проблему.

Низька пористість. Гранітна стільниця вкрай слабо вбирає рідини та бруд, що дуже вдало для її використання на кухні, де процес готування загрожує появою плям на поверхні меблів.

Недоліки:

Ціна гранітної стільниці. Мабуть, основний недолік даного виробу – його вартість. Ціна граніту + вартість виготовлення стільниці в середньому висока. Це визначається природним походженням граніту та складністю його обробки через високу твердість. Однак, ми не вважаємо, що гранітні стільниці – це дорого. Це якраз один із найбільш економічних видів меблів – за рахунок дуже довгого терміну служби.

Вірогідність радіації. Натуральний граніт може містити незначну кількість природної радіації. Компанія Серце мармуру співпрацює з кар’єрами та постачальниками, які відповідально підходять до питання контролю радіації у їхньому камені. Також співробітники Серця мармуру перевіряють граніт, що надходить на наш склад, на предмет радіації. Крім того, при виборі граніту завжди можете попросити перевірити конкретний сляб на радіаційний фон.

Спеціальний догляд. Низька пористість не є 100% гарантією того, що на поверхні гранітної стільниці не з’являться плями – все залежить від того, наскільки акуратно з нею поводяться. Насамперед важливо якнайшвидше витирати з її поверхні будь-які рідини, особливо – соки, кава, оцет. Періодично стільницю з граніту потрібно протирати від пилу та бруду.

Виготовлення та монтаж гранітної стільниці

Перед виготовленням стільниці граніт обробляється для надання йому потрібних якостей:

  • Поліровка – завдяки даній обробці поверхня граніту набуває дзеркального блиску;
  • Лощення – Якщо дизайн не передбачає дзеркальну поверхню стільниці, граніт обробляється шляхом лощення, що робить його поверхню насиченою кольором, але без глянцевості;
  • Термообробка – граніт обробляється газовим струменем з високою температурою, від цього поверхня стільниці стає матовою або навіть трохи шорсткою.

Також граніт можна спеціально старіти, на його поверхні можуть створюватися штучні мікротріщини та потертості. Таке часто вимагають дизайн-проекти, виконані в стилі Прованс.

Товщина гранітної стільниці

Часто замовники цікавляться питанням оптимальної товщини стільниці. Від цього залежить потужність усієї несучої конструкції та остаточна вартість проекту. Зазвичай товщина стільниці із граніту становить 30-50 мм. Проте в окремих випадках товщина виробу може змінюватися. Все залежить від побажань клієнта та умов експлуатації.

Встановлення гранітної стільниці

Серед усіх вищезгаданих типів гранітних стільниць найбільшим попитом користуються поліровані. Гранітна стільниця на кухні легко і швидко очищається, не вбирає жир, рідини та інші забруднення, не пошкоджується від гарячого посуду, на її поверхні можна різати продукти.

Успішний монтаж гранітної стільниці неможливий без ретельного вимірювання несучої конструкції. Вона має бути ідеально рівною. Враховуючи велику вагу гранітної плити необхідно створити в меблях достатню кількість опорних точок. Шви між плитою, меблями та стінами повинні заповнюватися якісним герметиком, щоб уникнути попадання всередину вологи.

Купити гранітну стільницю в Одесі

Шукайте, де замовити стільницю з граніту в Одесі? Компанія Серце мармуру надасть повну консультацію щодо вибору граніту, дизайну та вартості виробу. Телефонуйте: +38 (098) 215-31-54

Як замовити стільницю з граніту

Фахівці фірми здійснюють створення оригінального дизайну стільниць, ґрунтуючись на перевагах замовника. Можливий вибір дизайну стільниць з асортименту реалізованих зразків. Клієнту надається вибір граніту із широкого асортименту, який є на складі. Якщо модель каменю обрана клієнтом в інтернеті, наша компанія привезе його на замовлення. Виготовлення гранітних стільниць здійснюється нашими спеціалістами згідно з попередньо обумовленими термінами.

Гранітна стільниця – ціна у місті Одеса

Вартість гранітної стільниці залежить від двох факторів: вартості природного каменю та вартості виготовлення. Величина витрат на останнє залежить від обсягів стільниці та декоративного оформлення.

Менеджери компанії підбирають для вас будь-які можливі варіанти стільниць із граніту під наявний бюджет, від найекономічніших до ексклюзивних. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за бюджетного бюджету стільниця з граніту виглядала стильно. У момент виготовлення граніт для стільниці обробляється захисними просоченнями для забезпечення його міцності та збереження зовнішнього вигляду.

У структуру «Серце мармуру» включено приватну виробничу лінію та склад натурального каменю в Одесі. До процесу виробництва стільниць не залучаються посередники, що забезпечує низьку вартість виготовлення.