Купити мармур у місті Рівне. Виготовлення виробів із натурального каменю

Консультація з питань купівлі мармуру в Рівному

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Рівне кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Рівне. Виготовлення виробів із натурального каменю

Натуральний мармур у Рівному — розкішний декор у кожному будинку.

Зміст:
1. Мармур у Рівному;
2. Ціна на мармур у Рівному;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру в Рівному;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Натуральний мармур є найдавнішим будівельним матеріалом, який зібрав у безлічі архітектурних пам’яток історію всього людства.
Мармур – це різновид натурального каменю, який задіюють у зовнішніх оздоблювальних роботах (стіни будинків, прибудови, сходи, скульптури) та у внутрішнього облицювання будинку. З мармуру виготовляються всілякі вироби, деталі декоративного оформлення інтер’єрів, предмети меблів та всілякі архітектурні конструкції.

Купити мармур у місті Рівне — шукайте надійний магазин?

При пошуку такого каменю, як мармур, Рівне здивує достатком мармуру від різних магазинів. У кожного з них відрізняється якість послуг і є великі відмінності у виборі мармуру.
Купити мармур в Рівне з доставкою до інших міст України можна в компанії «Серце мармуру» — це мережа складів натурального каменю у великих містах України, самостійні постачання мармуру , та іншого натурального каменю, з Ірану, Італії, Індії, Туреччини, Китаю, Бразилії та інших держав.

«Серце мармуру» — це низькі ціни на мармур та якісне виробництво виробів із мармуру. Майстри «Серце мармуру» виконують роботи у всіх районах Рівного та передмістя. Щоб отримати розгорнуту консультацію з будь-якого питання, зв’яжіться з нашими співробітниками за наступними контактами.

Натуральний мармур — ціна в Рівному.

Ціни на натуральний камінь, включаючи мармур, утворюється з кількох факторів: країна, де видобувається камінь, витрати на доставку, відтінок мармуру, престижність каменю. Найбільш прийнятні ціни на мармур у Рівному – на камінь локального вітчизняного походження. Найвищі ціни – на мармур італійського виробництва. Мармур, як правило, має дуже високу вартість, проте це обґрунтовано його якістю, багаторічним терміном служби та зовнішньою привабливістю. Мармур простоїть без значних дефектів багато десятиліть, і неодноразово окупиться.

Мармур за найбільш економічними цінами у Рівному пропонується у компанії «Серце мармуру». Цього вдається досягти через те, що компанія самостійно завозить мармур в Україну, а також володіє власною лінією для виробництва виробів. Робота без посередників – запорука доступної ціни на послуги нашої компанії.

Переваги мармуру

Цей природний камінь наділений цілим комплексом важливих особливостей, серед яких:

 • Міцність та велика довговічність;
 • Розмаїття кольорів і відтінків;
 • Екологічність;
 • Несприйнятливість до перепадів температур;
 • Водостійкість;
 • Природна краса та аристократизм;
 • Абсолютна неповторність – кожен мармуровий сляб унікальний.

Мармур у Рівному має великий попит у архітекторів та забудовників. Рівно постійно розширюється, зводяться сучасні будинки, офіси. Для облицювання нерідко застосовується природний камінь, оскільки професіоналам давно стало зрозуміло, що мармур є вкрай ефективним матеріалом для облицювання.

Вироби з мармуру в Рівному

Він широко застосовується в будь-яких типах будівництва – починаючи з покриття фасаду і до обробки балконів плюс ганку. Відмінні природні властивості каменю створюють справді широкий спектр використання цього матеріалу.

Стільниці з мармуру в Рівному

Найпопулярніші типи мармурових виробів, які купують у нас покупці — мармурові стільниці. Рівно наповнений елітними закладами, в інтер’єрі яких часто присутні суцільно-мармурові стільниці. Вони також можуть виготовлятися під меблі для вітальні або у варіанті робочого покриття на кухонні меблі. Чималою популярністю користуються столики, виготовлені повністю з каменю.

Мармурові стільниці дуже практичні плюс надійні. Мармурові стільниці легко миються, крім того їх витончений зовнішній вигляд відчутно прикрасить вашу обстановку. Компанія «Серце мармуру» виготовляє стільниці з мармуру у Рівному різної трудомісткості. Ви можете знайти виріб в каталозі або замовити індивідуальний стиль, де будуть враховані всі ваші побажання. Наші співробітники здійснюють доставку виробу до адреси та здійснюють встановлення.

Підвіконня з мармуру в Рівному

Ще одна категорія популярних у столиці виробів із екологічної сировини — мармурові підвіконня. Рівне – основне місто за попитом на підвіконня з каменю. Такі підвіконня демонструють багато переваг перед підвіконнями, які виробляються при застосуванні іншого каменю: міцність, витонченість, натуральність.

Одна річ, можливо, бентежить клієнта — це ціна на мармур. Але враховуючи велику тривалість експлуатації підвіконня з мармуру плюс відчутно малу можливість будь-яких мікроушкоджень та недоліків у процесі його експлуатації, ціни на підвіконня з мармуру виявляються досить розумними.

Каміни з мармуру в Рівному

Досить популярний виріб з мармуру — каміни. Рівне місце, де каміни зроблені з мармуру широко популярні. Мармурові портали для камінів – найпопулярніший виріб. Мармурові каміни – це класика будь-якого вишуканого інтер’єру, риса аристократизму і стилю власника житла. Камін і мармур дуже вдале поєднання в знаходженні унікального та зручного дизайну.

Замовивши камін із мармуру в Рівному, ви приймаєте мудре рішення. Цим ви не просто прикрасите інтер’єр будинку вишуканим дизайном, а й отримаєте функціональну річ. За умови нескінченного подорожчання тепла класичний камін на дровах вийде порівняно економним джерелом тепла.

Мармурові сходи в місті Рівному

Головні елементи будь-якої справжньої архітектури, що нерозривно йдуть, – мармур і сходи. На сьогоднішній день натуральний камінь використовується для оформлення нового житла у м. Рівне. Мармурові сходи все частіше виявляються доступним різновидом облицювання.

Багато забудовників приймають розумне рішення, використовувати сходи з мармуру в місцях підвищеної прохідності – досить прагматичний висновок, незважаючи на велику вартість, що здається спочатку. Сходи з мармуру при невеликому особняку – також дуже часто явище.

Очевидна краса мармуру притому чудова утилітарність – вибір будь-якого прагматичного власника.
Виготовлення сходів із мармуру в Рівному проводиться першокласними майстрами. Крім того, здійснюється доставка в інші місця. Виїзд фахівця на виміри можливий у будь-який час.

Крім вищезгаданих варіантів, вироби з мармуру є багато різнорідних елементів меблів і будівельних конструкцій:

Каталог компанії «Серце мармуру» дає достатньо зразків вищезгаданих виробів. Ви можете переглянути каталог компанії, щоб переконатися у професіоналізмі наших майстрів.

Купити мармур в Україні можливо через наші магазини в Рівному, Одесі та інших населених пунктах. Телефонуйте нашим представникам для з’ясування всіх питань:


  Контакти для зв'язку:

  Закрити