Гранітні мийки

granitnaya moyka - Гранітні мийки

Салон натурального каменю “Серце мармуру” пропонує на замовлення гранітні мийки в Одесі. Компанія має великий досвід у виробництві даних виробів у різних варіантах та масштабах. Із населених пунктів, де вже використовуються наші мийки з граніту, Одеса зовсім не єдина. Це також низка інших населених пунктів та котеджних містечок Одеської області. А також наші співробітники здійснюють виміри та доставку в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити гранітні мийки

«Серце мармуру» здійснює проектування оригінального дизайну мийок за вашим бажанням. Можливий вибір дизайну мийок із асортименту створених проектів. На складі компанії ви можете знайти найбільш оптимальний кам’яний сляб, з якого потім буде виготовлено мийка. Якщо модель граніту обрана клієнтом в інтернеті, «Серце мармуру» завезе його на замовлення. Виготовлення гранітних мийок здійснюється нашими майстрами згідно з попередньо узгодженими термінами.

Ціни на мийки з граніту

Ціни на гранітні мийки формуються з двох факторів: це вартість обраного виду граніту та вартість послуг з виготовлення зразка. Наскільки великою буде сума за послуги зі створення миття залежить від тонкощів конкретного проекту (розміри миття, дизайн тощо). Усі деталі, що впливають на вартість послуг, заздалегідь обговорюються із замовником.

Співробітники фірми намагатимуться запропонувати вам всілякі варіанти гранітних мийок під наявний бюджет, від найпростіших до елітних. Серед наших основних завдань – надати мийці з граніту стильний вигляд навіть за найнижчого бюджету. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших дрібних дефектів під час виробництва поверхня мийки покривається захисним складом.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і асортимент граніту в Одесі, що регулярно розширюється. До роботи з виробництва виробів не залучаються треті особи, що забезпечує низьку вартість виготовлення.