Купити мармур у Житомирі. Виготовлення виробів із мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру у Житомирі

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Житомир кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у Житомирі. Виготовлення виробів із мармуру

Натуральний мармур у місті Житомир — краса справжньої природи для вашого інтер’єру

Зміст:
1. Мармур у Житомирі;
2. Ціна на мармур у Житомирі;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Житомир;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Природний камінь — це найстародавніший будівельний матеріал, що зафіксував у безлічі архітектурних пам’яток історію всієї цивілізації.
Мармур є різновидом натурального каменю, який застосовується у вуличному облицюванні просторів (фасадні стіни, прибудови, сходи, басейни) та у внутрішній облицювання інтер’єрів. З мармуру виготовляють безліч виробів, деталі декоративного оформлення стін та підлоги, зразки меблів та авторські архітектурні конструкції.

Купити мармур у місті Житомир — як підшукати професійного постачальника?

Коли ви шукатимете мармур, Житомир приголомшить вас достатком мармуру від різних салонів природного каменю. Всі з них відрізнятимуться рівнем послуг, мають різний асортимент природного каменю, і пропонуватимуть різну вартість.

Купити мармур в Житомирі з доставкою по містах України ви можете в компанії «Серце мармуру» — це склади натурального каменю у великих містах України, регулярні постачання мармуру та іншого природного каменю з Ірану, Бразилії, Туреччини, Китаю, Італії, Індії та інших держав. «Серце мармуру» – це помірні ціни на мармур та професійні послуги з виготовлення та догляду за виробами з мармуру. Компанія «Серце мармуру» працює по Житомиру та в передмісті. Звертайтеся до «Серця мармуру» за вказаними номерами телефонів і наші співробітники дадуть детальну відповідь з усіх питань.

Натуральний мармур – ціна в Житомирі.

Ціни на натуральний камінь, у тому числі і мармур, складається з низки критеріїв: регіон виробництва, витрати на постачання, вид каменю, мармуровий престиж. Найнижчі ціни на мармур у Житомирі – на вітчизняний камінь. Найвищі ціни на мармур з Італії. Вартість мармуру виділяється, як правило, високими цифрами, але це можна обґрунтувати його якістю, добротністю та зовнішнім естетизмом. Мармур буде використовуватися без суттєвого зносу цілі десятки років, і неодноразово окупиться.

Мармур за найбільш помірними цінами у Житомирі пропонує компанія «Серце мармуру». Економічна цінова політика діє завдяки тому, що компанія особисто завозить мармур із зарубіжних кар’єрів, а також володіє власним обладнанням для створення виробів. Робота без посередників — запорука вигідної ціни на послуги нашої компанії.

Переваги мармуру

Такий природний камінь має цілий комплекс важливих властивостей, деякі з яких:

 • Міцність та значна довговічність;
 • Багато кольорів та відтінків;
 • Екологічна безпека;
 • Несприйнятливість до коливань температури;
 • Влагостійкість;
 • Натуральна витонченість плюс аристократизм;
 • Довершена неповторність — кожен мармуровий сляб унікальний.

Мармур у Житомирі користується широким попитом серед дизайнерів та забудовників. Місто постійно розширюється, зводяться нові будинки, офіси. При облицюванні нерідко застосовується природний матеріал, адже професіонали давно дійшли висновку, що мармур вкрай вигідний оздоблювальний матеріал.

Вироби з мармуру в Житомирі

Він ефективно використовується в будь-яких видах будівництва – починаючи від покриття фасадів до обробки балконів плюс ганків. Прекрасні експлуатаційні властивості мармуру створюють справді широкий спектр використання даного матеріалу.

Стільниці з мармуру в місті Житомир

Клієнти дуже часто замовляють мармурові стільниці. Житомир сповнений дорогих закладів та кафе, в обстановці яких часто зустрічаються стільниці з мармуру. Вони також виробляються під столики у вітальні або у вигляді робочого покриття на кухонні меблі. Великий попит мають столики, виготовлені повністю з каменю. Мармурові стільниці вкрай стійкі плюс довговічні. Такі стільниці швидко миються, крім того їх витончений вигляд відчутно змінить вашу обстановку.

Компанія «Серце мармуру» виготовляє стільниці з мармуру в Житомирі будь-якого рівня складності. Ви зможете знайти виріб у нашому каталозі або вибрати індивідуальний стиль, в якому враховуються конкретні побажання замовника. Співробітники компанії здійснюють доставку виробу до об’єкта і здійснюють монтаж.

Підвіконня з мармуру в місті Житомир

У багатьох українських містах норма — це мармурові підвіконня. Житомир можна вважати відповідним прикладом цього. Дана варіація виробів має цілу низку особливостей перед підвіконнями, які були зроблені при застосуванні іншого матеріалу: міцність, вишуканість, натуральність.
Ціна на мармур – основний фактор, що ускладнює вибір можливого клієнта. Втім, якщо враховувати великий термін служби суцільномармурових підвіконь і малі шанси будь-яких мікроушкоджень і незручностей під час його експлуатації, то порівняно великі ціни на підвіконня з мармуру будуть раціонально виправданими витратами.

Каміни з мармуру в місті Житомир

Ще серед затребуваних виробів із мармуру — каміни. Житомир став лідируючим місцем, в якому каміни з каменю користуються підвищеним попитом. Мармурові портали для камінів – продукт, що найбільш купується.

Класика будь-якого вишуканого місця – мармурові каміни, ознака аристократизму та смаку господарів житлового простору. Камін і мармур дуже раціональне рішення при виборі оригінального та практичного дизайну.

Придбати камін із мармуру у Житомирі стане правильним рішенням. Адже ви не тільки просто оформите інтер’єр будинку вишуканим декором, також отримаєте корисну річ. В умовах безперервного подорожчання енергоресурсів звичайний дров’яний камін вийде досить економічним джерелом тепла.

Мармурові сходи в місті Житомир

Основні тісно пов’язані поняття будь-якої справжньої архітектури – мармур та сходи. У новобудовах Житомира мармурові сходи часто з’являються для обробки просторів загальнодоступного призначення. Також мармур застосовують у приватному просторі.

Солідні забудовники роблять логічний висновок, використовувати сходи з мармуру в просторах підвищеного навантаження – вельми прагматичний висновок, навіть з огляду на очевидну на перший погляд дорожнечу. Приватний будинок та сходи з мармуру – чудове поєднання. Очевидна вишуканість каменю та висока практичність стають очевидними для кожного мудрого власника.

Майстри «Серце мармуру» здійснюють виготовлення сходів із мармуру у Житомирі а також поза містом. Крім того, здійснюється доставка в інші місця. Крім перерахованих прикладів, вироби з мармуру є чимало різнорідних елементів меблів а також архітектурних конструкцій.

У каталозі фірми «Серце мармуру» дається достатньо зразків вищезгаданих конструкцій. Ви можете переглянути каталог фірми, щоб переконатися у професіоналізмі працівників.

Купити мармур в Україні можна через склади компанії у Житомирі, Одесі та інших населених пунктах. Зверніться до менеджерів фірми для з’ясування всіх питань.


  Контакти для зв'язку:

  Закрити