Сходи з травертину

lestnitsa iz travertina - Сходи з травертину

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення сходи із натурального травертину в Одесі. Співробітники компанії мають значний досвід із виробництва сходів різноманітних варіантів та розмірів. З міст, у яких використовуються наші сходи з травертину, Одеса зовсім не єдине. Це ще й Львів, Київ, Ізмаїл, Харків, Південний, Житомир, Дніпро. А також фахівці «Серце мармуру» готові виїхати для вимірів до інших регіонів України.

 

 

Як замовити сходи з травертину

Сходи виготовляються за оригінальним дизайном, згідно з перевагами клієнта. За незначного бюджету пропонуємо вибрати сходи з каталогу стандартних моделей. У цьому випадку ви значно заощаджуєте на її вартості. Вам доступний вибір травертину з усього асортименту, який є на складі. Якщо модель каменю підібрана вами в Інтернеті, ми привеземо його в потрібному обсязі. Виготовлення сходів із травертину наші майстри виконують у заздалегідь обумовлені терміни.

Ціни на сходи з травертину

Вартість сходів із травертину залежить від двох факторів: ціни на обраний травертин та витрат на виробництво. Величина витрат на останнє залежить від масштабів сходів та декоративної складової.

З огляду на наявний бюджет менеджери «Серце мармуру» збирають усі доступні проекти сходів з травертину. Серед наших найголовніших завдань – надати сходам стильного вигляду навіть за найменшого бюджету. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших дрібних пошкоджень під час виробництва поверхня сходів просочується спеціальним складом.

У структуру «Серце мармуру» включено власну виробничу лінію та склад травертину в Одесі. До роботи з виробництва сходів не залучаються сторонні майстри, що гарантує доступну вартість виробництва.