Купити мармур у місті Кривий Ріг. Виготовлення виробів із мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру у місті Кривий Ріг

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Кривий Ріг кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Кривий Ріг. Виготовлення виробів із мармуру

Натуральний мармур у місті Кривий Ріг — природний декор у кожному інтер’єрі

Зміст:
1. Мармур у місті Кривий Ріг;
2. Ціна на мармур у Кривому Розі;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Кривий Ріг;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Натуральний мармур є найстародавнішим оздоблювальним матеріалом, який відобразив у безлічі архітектурних пам’яток історію всієї цивілізації.
Мармур – це вид натурального каменю, який застосовують у вуличних облицювальних роботах (фасадні стіни, тераси, балкони, тротуари) та в внутрішнє декорування інтер’єрів. З мармуру виготовляються різноманітні вироби, компоненти декоративного оформлення кімнат, предмети меблів та унікальні архітектурні споруди.

Купити мармур у місті Кривий Ріг — не можете відшукати надійного продавця?

У пошуках такого каменю, як мармур, Кривий Ріг вразить вас великою кількістю товарів від великої кількості магазинів. Всі з них матимуть свої переваги, пропонуватимуть різний вибір натурального каменю, і матимуть різницю у вартості.
Купити мармур у Кривому Розі з доставкою до будь-якого населеного пункту України можна в компанії «Серце мармуру» — це низка складів натурального каменю. великих містах України, прямі поставки мармуру, та іншого природного каменю, з Індії, Ірану, Китаю, Італії, Бразилії, Туреччини та інших регіонів. «Серце мармуру» — це низькі ціни на мармур та весь комплекс послуг з виготовлення та відновлення виробів із мармуру. Компанія «Серце мармуру» працює у всіх районах Кривого Рогу та області. Щоб отримати розгорнуту відповідь з будь-якого питання, зв’яжіться з нашими менеджерами з наступних контактів.

Натуральний мармур — ціна у Кривому Розі

Ціна на мармур формується з кількох факторів: країна, де було видобуто камінь, методи та терміни постачання, вид мармуру, дизайнерську цінність каменю. Найекономічніші ціни на мармур у Кривому Розі — на камінь, здобутий на місцевих кар’єрах. Найдорожчий – італійський мармур. Мармур, як правило, має дуже велику вартість, проте це можна обґрунтувати його якістю, стійкістю та розкішним зовнішнім виглядом. Виріб з мармуру прослужить без серйозних пошкоджень протягом десятків років і в десятки разів окупиться.

Мармур за найпомірнішими цінами у Кривому Розі пропонує компанія «Серце мармуру». Цього вдається досягти за рахунок того, що компанія особисто доставляє камінь в Україну, а також має необхідне обладнання для виготовлення виробів. Робота без посередників — гарантія доступної ціни на наші послуги.

Переваги мармуру

Цей природний матеріал наділений цілою низкою важливих властивостей, серед них:

 • Міцність та значна довговічність;
 • Розмаїття кольору та тону;
 • Екологічна безпека;
 • Несприйнятливість до коливань температур;
 • Стійкість до води або впливу вологи;
 • Природна краса плюс аристократизм;
 • Абсолютна оригінальність – всякий кам’яний сляб унікальний.

Мармур у Кривому Розі користується неабиякою популярністю серед архітекторів та замовників. Кривий Ріг постійно збільшується, з’являються нові будівлі, офіси. При обробці часто використовується природний камінь, адже професіонали встигли усвідомити, що це найвигідніший облицювальний матеріал.

Вироби з мармуру у місті Кривий Ріг

Мармур ефективно використовується в будь-яких типах будівництва – від покриття фасаду до укладання терас плюс ганків. Відмінні природні властивості мармуру пропонують неймовірно великий спектр використання даного каменю.

Стільниці з мармуру в місті Кривий Ріг

Найпопулярніші типи мармурової продукції, що замовляють у нас клієнти — мармурові стільниці. Кривий Ріг сповнений дорогих закладів та барів, в інтер’єрі яких нерідко присутні столики з мармуру. Вони також виготовляються під столики у вітальні або у варіанті робочого простору для кухонних столиків. Чималим попитом користуються столики, виготовлені повністю з мармуру.
Мармурові стільниці досить практичні плюс довговічні. Фахівці компанії «Серце мармуру» виготовляють стільниці з мармуру в Кривому Розі будь-якої трудомісткості. Ми надаємо можливість вибрати виріб з каталогу або вибрати індивідуальний проект, в якому враховуватимуться конкретні бажання клієнта. Фахівці фірми виробляють доставку стільниць додому та виробляють установку.

Підвіконня з мармуру в місті Кривий Ріг

Найбільш популярна по Кривому Розі продукція з екологічного матеріалу — мармурові підвіконня. Кривий Ріг – місто-лідер за попитом на підвіконня з каменю. Ця варіація підвіконь користується цілим спектром переваг перед аналогічними екземплярами, які були зроблені при застосуванні інших матеріалів: довговічність, витонченість, екологічність. Одна річ може збентежити замовника — це ціна на мармур. Але враховуючи тривалий термін експлуатації підвіконня з мармуру і вкрай низьку можливість будь-яких макроушкоджень та незручностей у процесі його експлуатації, порівняно великі ціни на підвіконня з мармуру виходять цілком прийнятними витратами.

Каміни з мармуру у місті Кривий Ріг

Дуже популярний виріб із мармуру — каміни. Кривий Ріг – місце, де каміни зроблені з каменю мають широкий попит. Мармурові портали для камінів – особливо популярний товар.
Класика будь-якого розкішного місця – мармурові каміни, ознака аристократизму та стилю власників житла. Камін та мармур дуже вдале рішення у виборі унікального та зручного декору.
Придбати камін із мармуру у Кривому Розі виявиться гарним рішенням. Цим ви не просто оздоблюєте житловий простір квартири стильним декором, а також отримуєте практичну річ. За умов безперервного подорожчання опалення звичайний камін на дровах вийде порівняно економним джерелом тепла.

Мармурові сходи в місті Кривий Ріг

Мармур та сходи – нерозлучні елементи будь-якого справжнього стилю. Сьогодні природний камінь використовується для будівництва найновіших будинків у місті Кривий Ріг. Мармурові сходи все більше виявляються доступним видом обробки.
Великі будкомпанії дійшли до розумного рішення, застосовувати сходи з мармуру для місць великої прохідності – дуже економічний висновок, навіть незважаючи на очевидну здавалося б дорожнечу. Сходи з мармуру при приватному особняку – так само не рідкість. Очевидна вишуканість каменю плюс висока утилітарність – вибір будь-якого мудрого господаря. Виготовлення сходів із мармуру у Кривому Розі здійснюється професійними фахівцями. Крім того, здійснюється доставка в інші місця. Приїзд майстра на виміри здійснюється в будь-який день тижня.

Крім перелічених варіантів, вироби з мармуру є чимало різних зразків інтер’єру а також архітектурних конструкцій:

У каталозі компанії «Серце мармуру» дається достатньо зразків подібних виробів. Ви можете вивчити портфоліо компанії, щоб переконатися у майстерності наших майстрів.

Купити мармур в Україні можна у представництвах Кривого Рогу, Одеси та інших містах. Звертайтеся до наших менеджерів для з’ясування всіх питань:


  Контакти для зв'язку:

  Закрити