Мармурова плитка

mramornaya plitka - Мармурова плитка

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення плитку із мармуру в Одесі. Фахівці фірми мають багаторічний досвід створення даних виробів всіляких варіацій і масштабів. Із населених пунктів, у яких використовуються наша мармурова плитка, Одеса аж ніяк не єдина. Це ще й Харків, Київ, Південний, Дніпро, Житомир, Львів, Ізмаїл. А також наші співробітники виїжджають для вимірів до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити мармурову плитку

У комплекс послуг входить проектування оригінального дизайну плитки за вашими уподобаннями. Ви можете підібрати дизайн плитки у каталозі готових варіантів. Ми допоможемо знайти найбільш вдалий мармур, з якого надалі виготовлятиметься плитка. Якщо ви плануєте використовувати у виготовленні мармурової плитки конкретний вид мармуру, «Серце мармуру» доставить його на замовлення. Співробітники «Серце мармуру» виготовляють плитку з мармуру в терміни, заздалегідь узгоджені із замовником.

Ціни на плитку з натурального мармуру

Вартість мармурової плитки складається з двох складових: вартості природного мармуру та вартості виготовлення. Наскільки суттєвою буде сума за послуги з виготовлення плитки залежить від тонкощів кожного замовлення (розміри та необхідна кількість плитки, дизайн тощо). Усі деталі, що впливають на вартість послуг, попередньо обговорюються з клієнтом.

Співробітники компанії готові запропонувати вам всілякі модифікації плитки з мармуру під ваш бюджет, від найекономічніших до люксових. Ми налаштовані на те, щоб навіть при мінімальному бюджеті плитка з мармуру виглядала чудово. У момент виготовлення мармур для плитки просочується захисним розчином для забезпечення його довговічності та збереження первозданного вигляду.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом мармуру, що постійно поповнюється, в Одесі. До процесу виготовлення плитки не залучаються треті особи, що забезпечує доступну вартість робіт.