Купити мармур у місті Львів. Виготовлення виробів із мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру у Львові

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Львів кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Львів. Виготовлення виробів із мармуру

Натуральний мармур у місті Львів — природна прикраса у вашому інтер’єрі

Зміст:
1. Мармур у Львові;
2. Ціна на мармур у Львові;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Львів;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Природний камінь є класичним облицювальним матеріалом, який зібрав у незліченних архітектурних пам’ятниках історію людської цивілізації.
Мармур – це один із видів натурального каменю, який задіють у вуличних оздоблювальних роботах (фасади будівель, прибудови, балкони, паркани) та у внутрішній облицювання інтер’єрів. З мармуру створюються різні вироби, компоненти декоративної прикраси кімнат, деталі меблів та унікальні архітектурні форми.

Купити мармур у місті Львів — у чому переваги фірмі «Серце мармуру»?

Коли ви шукатимете мармур, Львів вразить вас надлишком мармуру від багатьох постачальників. У кожного з них відрізняється рівень послуг та є відмінності у виборі мармуру. Купити мармур у Львові з доставкою до будь-якого населеного пункту України ви можете у компанії «Серце мармуру» — це склади натурального каменю у великих містах України, прямі поставки мармуру та інших природних каменів, з Індії, Бразилії, Італії, Китаю, Туреччини, Ірану. , та інших регіонів.

«Серце мармуру» — це економічні ціни на мармур та якісне виготовлення виробів із мармуру. Наші фахівці працюють у всіх районах Львова та околицях. Зв’яжіться з нами за перерахованими номерами підтримки і наші співробітники дадуть відповіді з кожного питання.

Натуральний мармур – ціна у Львові

Ціна на мармур формується із даних сукупних факторів: місце виробництва, витрати на доставку, вид мармуру, елітарність каменю. Найбільш вигідні ціни на мармур у Львові – на український камінь. Найдорожчий – італійський мармур. Мармур, зазвичай, має досить велику вартість, але це можна виправдати його чудовими показниками експлуатації, необмеженим терміном служби, і зовнішнім естетизмом. Цей натуральний матеріал прослужить без відчутних дефектів багато десятиліть і стократ окупиться.

Найнижчі ціни на мармур у Львові пропонує компанія «Серце мармуру». Цього вдається досягти завдяки тому, що «Серце мармуру» власноруч завозить камінь в Україну, а також має необхідне обладнання для створення виробів. Робота без посередників — запорука доступних цін на наші послуги.

Переваги мармуру

Цей натуральний матеріал наділений цілою низкою унікальних властивостей, серед них:

 • Міцність та довговічність;
 • Багато кольору та відтінків;
 • Екологічна чистота;
 • Стійкість до перепадів температури;
 • Влагостійкість;
 • Жива краса плюс аристократичність;
 • Довершена неповторність — будь-який мармуровий сляб індивідуальний.

Мармур у Львові дуже затребуваний серед дизайнерів та забудовників. Місто з кожним днем зростає, будуються нові будівлі, офіси. У оздоблювальних роботах часто застосовується природний матеріал, оскільки архітекторам давно стало зрозуміло, що це найефективніший матеріал для оздоблення.

Вироби з мармуру у місті Львів

Він ефективно використовується у всіх видах будівництва – починаючи від покриття фасадів аж до укладання балконів плюс ганків. Відмінні будівельні властивості каменю пропонують неймовірно великий вибір застосування даного каменю.

Стільниці з мармуру у місті Львів

Найпопулярніші види виробів з мармуру, що купують у нас покупці мармурові стільниці. Львів заповнений різними ресторанами, в яких нерідко встановлюються стільниці з мармуру. Стільниці також виготовляються під меблі у вітальні або у вигляді робочого покриття на кухонні меблі. Велику популярність мають невеликі столики, виготовлені цілком з каменю.
Мармурові стільниці дуже практичні плюс міцні. Стільниці швидко відмиваються, крім цього їх витончений вигляд суттєво покращить будь-який інтер’єр.

Фірма «Серце мармуру» виготовляє стільниці з мармуру у Львові на індивідуальне замовлення. Ви зможете вибрати виріб з нашого каталогу або замовити оригінальний стиль, де будуть враховані будь-які побажання клієнта. Співробітники компанії доставляють стільницю на адресу та виробляють установку.

Підвіконня з мармуру у місті Львів

Для багатьох старих міст нормою належить мармурові підвіконня. Львів не є винятком. Такі вироби демонструють багато переваг у порівнянні з підвіконнями, які були зроблені із застосуванням інших матеріалів: міцність, вишуканість, екологічність.

Єдине, що може бентежити покупця, — це ціна на мармур. Втім, якщо враховувати велику тривалість служби суцільно-мармурового підвіконня плюс відчутно малу можливість будь-яких пошкоджень і незручностей у процесі його експлуатації, то порівняно високі ціни на підвіконня з мармуру будуть досить прийнятними витратами.

Каміни з мармуру у місті Львів

Ще з найпоширеніших мармурових виробів — каміни. Львів став провідним місцем, де каміни зроблені з натурального мармуру досить популярні. Мармурові портали для камінів – найпопулярніший виріб.

Мармурові каміни — це класика кожного дорогого інтер’єру, риса аристократизму і смаку власників житла. Камін і мармур виявляються досить популярним поєднанням у знаходженні унікального та утилітарного оформлення.

Купивши камін із мармуру у Львові ви приймаєте правильне рішення. Цим ви не тільки прикрашаєте житловий простір житла вишуканим дизайном, але й отримуєте функціональну річ. В умовах безперервного подорожчання тепла звичайний дров’яний камін вийде порівняно економним теплоджерелом.

Мармурові сходи у місті Львів

Мармур і сходи – два нерозривно пов’язані елементи будь-якого класичного стилю. У новобудовах міста Львів мармурові сходи нерідко використовуються для оздоблення місць громадського характеру. Також мармур впроваджують у приватні простори.

Великі будівельні компанії приймають розумний висновок, використовувати сходи зроблені з природного каменю в просторах великого навантаження – досить економний висновок, навіть приймаючи очевидну на перший погляд значну ціну. Сходи з мармуру у приватному будинку – також не рідкість. Безперечна вишуканість каменю притому висока практичність – вибір будь-якого прагматичного господаря.

Фахівці «Серце мармуру» виготовляють виготовлення сходів з мармуру у Львові та за його межами. Крім цього, здійснюється доставка в інші міста. Приїзд фахівця на виміри проводиться в будь-який день тижня.

Крім вищеперелічених прикладів, вироби з мармуру є чимало різноманітних зразків меблів і будівельних споруд: br />
У каталозі компанії «Серце мармуру» є достатньо зразків подібних конструкцій. Ви можете переглянути портфоліо фірми, щоб переконатися у професіоналізмі працівників.

За допомогою наших представництв, купити мармур в Україні є у Львові, Одесі або найближчому місті. Менеджери фірми охоче нададуть відповіді на будь-які питання:


  Контакти для зв'язку:

  Закрити