Мармурові стільниці

10 - Мармурові стільниці
9 - Мармурові стільниці
stoleshnica 5 - Мармурові стільниці
Париж Одессс столешня в сауну - Мармурові стільниці
с Lady Onyx Green с подсветкой - Мармурові стільниці
P9100949 - Мармурові стільниці

Компанія «Серце мармуру» пропонує на замовлення стільниці з мармуру в Одесі. Майстри фірми мають великий досвід виробництва даних виробів різноманітних варіантів і масштабів. З міст, де вже встановлені наші мармурові стільниці, Одеса не єдине. Це ще й Львів, Харків, Дніпро, Ізмаїл, Південний, Київ, Житомир. А також менеджери «Серце мармуру» виїжджають на виміри до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Мармурові стільниці в Одесі

Стільниця з натурального мармуру – оригінальний та естетичний елемент інтер’єру, який до того ж дуже довговічний. Мармур чудово переносить перепади температур, не вбирає запахи, не змінює свій колір під впливом зовнішніх факторів і не тріскається під гарячим посудом.

Мармур чудово підходить для виготовлення кухонних стільниць, мийок та барних стійок. Він легко витримує всі випробування пов’язані з вологістю, а його природна краса надає інтер’єру особливого шарму. Також не варто забувати, що цей натуральний камінь є екологічно чистим матеріалом.

Якщо ви вирішили купити мармурову стільницю в Одесі – звертайтесь до компанії «Серце мармуру». Наші співробітники проконсультують вас із усіх питань.

Мармурові стільниці – переваги

  • Надійність та довговічність. Стільниця з натурального мармуру прослужить вам багато десятиліть без значних пошкоджень;
  • Естетичність. Мармурові стільниці роблять інтер’єр благородним і заявляють про високий статус їхнього власника;
  • Екологічність. Мармур є натуральним та екологічно чистим матеріалом;
  • Зручність експлуатації. Стільницю з мармуру досить час від часу протирати вологою серветкою;
  • Універсальність дизайну. Мармурові стільниці гармонійно поєднуються з будь-яким дизайном – від класичного до хай-тек;
  • Економічність. За рахунок вкрай тривалого терміну служби мармурові стільниці сто разів окупають витрати на їх виготовлення.

Мармурова стільниця: форми та розміри

Стільниця випилюється з цілісного слебу і в розмірах не обмежена. Замовник сам, виходячи зі своїх планів визначає, якою вона має бути. Товщина мармурової стільниці зазвичай варіюється в межах 20-30 мм., але ви можете замовити стільницю та іншу ширину.

Виступна частина стільниці (торцевий профіль) спеціально обробляється для захисту її країв від сколів. У «Серце мармуру» доступний різноманітний вибір фасок, варіанти яких і вартість їх виготовлення ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Як замовити стільницю з мармуру

«Серце мармуру» здійснює розробку оригінального дизайну стільниць, ґрунтуючись на побажаннях замовника. Ви можете підібрати дизайн стільниць серед реалізованих зразків. Клієнту надається вибір мармуру з усього асортименту на складі. Якщо модель мармуру обрана клієнтом у мережі інтернет, наші логісти привезуть його на замовлення. Фахівці компанії здійснюють виготовлення мармурових стільниць у терміни, попередньо узгоджені із замовником.

Ціни на стільниці з мармуру

Вартість мармурової стільниці складається з двох складових: ціни на обраний камінь та вартості робіт. Величина витрат на останній пункт залежить від розмірів стільниці та декоративного оформлення.

Менеджери компанії будуть раді запропонувати вам різні модифікації стільниць з мармуру під бюджет, від найпростіших до ексклюзивних. Ми дбаємо про те, щоб навіть за найменших грошових витрат стільниця з мармуру виглядала стильно. У момент виготовлення камінь для стільниці покривається захисними розчинами, щоб захистити від тріщин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво і вибір мармуру, що постійно розширюється, в Одесі. «Серце мармуру» не звертається до послуг посередників і самостійно реалізує всі послуги з продажу мармуру та виготовлення стільниць, через що вдається зберегти найдоступніші ціни.

Де купити стільницю з мармуру в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення стільниці з мармуру будь-яких форм та розмірів.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити мармурову стільницю у «Серце мармуру», Одеса?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент мармуру.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість виготовлення мармурової стільниці в Одесі?

Ціна стільниці з мармуру формується з наступних даних:
→ Дизайн стільниці.
→ Розміри стільниці.
→ Вартість вибраного мармуру.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання прорахунку: ☎️ +38 (098) 215-31-54.