Купити мармур в Івано-Франківську. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру в Івано-Франківську

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Івано-Франківськ кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур в Івано-Франківську. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Натуральний мармур у місті Івано-Франківськ — вишуканий декор у вашому інтер’єрі

Зміст:
1. Мармур в Івано-Франківську;
2. Ціна на мармур в Івано-Франківську;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Івано-Франківськ;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Натуральний мармур — це класичний будівельний матеріал, який увібрав у безлічі зразків архітектури історію всього людства.
Мармур є різновидом натурального каменю, який використовують у вуличних облицювальних роботах (фасадні стіни, альтанки, сходи, тротуари) та у внутрішній облиці. приміщень. З мармуру виготовляють масу виробів, елементи декоративної прикраси кімнат, зразки меблів та всілякі архітектурні споруди.

Купити мармур у місті Івано-Франківськ — чому слід обрати «Серце мармуру»?

Коли ви шукатимете мармур, Івано-Франківськ здивує вас тим, наскільки він переповнений салонами природного каменю. Кожен з них відрізняється якістю обслуговування і має суттєві відмінності у виборі природного каменю.

Купити мармур в Івано-Франківську з доставкою по містах України можна в компанії «Серце мармуру» — це мережа складів природного каменю у великих містах України, прямі постачання мармуру та інших природних каменів з Італії, Бразилії, Китаю, Ірану. Індії, Туреччини та інших країн. «Серце мармуру» — це доступні ціни на мармур і всі види послуг з виготовлення та догляду за мармуровими виробами. Наші партнери працюють у всіх районах Івано-Франківська та передмістя. Зв’яжіться з нами за номерами телефонів і отримайте розгорнуту допомогу від наших менеджерів.

Натуральний мармур – ціна в Івано-Франківську.

Вартість природного каменю, в тому числі і мармуру, визначається з низки критеріїв: від того, де видобувається камінь, методи і тривалість перевезення, різновид каменю, естетична значущість мармуру. Найдешевші ціни на мармур в Івано-Франківську – на український камінь. Найвищі ціни на мармур з Італії. Мармур зазвичай має досить високу вартість, проте це обгрунтовується його чудовими характеристиками, надійністю, і зовнішньою привабливістю. Цей природний матеріал прослужить без значного зносу протягом десятків років і стократ окупиться.

 

Найприйнятніші ціни на мармур в Івано-Франківську пропонує компанія «Серце мармуру». Економічна цінова політика діє через те, що «Серце мармуру» особисто доставляє мармур в Україну, а також володіє всім обладнанням для виробництва виробів. У нас немає потреби залучати посередників. Це гарантує максимально економічну вартість послуг.

Переваги мармуру

Цей природний матеріал має цілу низку важливих особливостей, деякі з них:

 • Надійність плюс довговічність;
 • Розмаїття кольору та відтінків;
 • Екологічність;
 • Стійкість до перепадів температур;
 • Водостійкість;
 • Природна витонченість та аристократизм;
 • Довершена оригінальність — будь-який мармуровий брус унікальний.

Мармур в Івано-Франківську дуже затребуваний серед архітекторів та забудовників. Місто з кожним роком розширюється, будуються нові будинки, офіси. При обробці все частіше застосовується природний камінь, оскільки архітектори встигли усвідомити, що це найефективніший облицювальний матеріал.

Вироби з мармуру у місті Івано-Франківськ

Мармур ефективно використовується при всіх видах будівництва — починаючи з покриття фасаду аж до оздоблення терас та ганку. Прекрасні експлуатаційні характеристики мармуру створюють справді великий вибір застосування даного каменю.

Стільниці з мармуру в місті Івано-Франківськ

Найпопулярніші варіанти продукції, що купують у нас клієнти — мармурові стільниці. Івано-Франківськ наповнений різними ресторанами, в інтер’єрі яких найчастіше зустрічаються столики з мармуру. Стільниці також виготовляються під меблі у вітальні або у варіанті робочої площини для кухонного столика. Чималою популярністю користуються суцільно-мармурові столики.

Мармурові стільниці вкрай стійкі плюс міцні. Стільниці легко відмиваються, крім того їх витончений вигляд відчутно прикрасить будь-яку обстановку.

Компанія «Серце мармуру» виготовляє стільниці з мармуру в Івано-Франківську різної складності. Ми надаємо можливість знайти стільницю в каталозі або замовити індивідуальний дизайн, в якому враховуватимуться конкретні бажання замовника. Наші робітники здійснюють доставку стільниці до об’єкта і здійснюють установку.

Підвіконня з мармуру в місті Івано-Франківськ

Найпопулярніша в Івано-Франківську мармурова продукція з натурального матеріалу — мармурові підвіконня. Івано-Франківськ — лідируючий центр зі збуту мармурових підвіконь. Ця варіація виробів користується вагомим рядом особливостей перед підвіконнями, зробленими під час використання іншої сировини: міцність, вишуканість, натуральність.

Одна річ, можливо, бентежить покупця — так це ціна на мармур. Але враховуючи велику тривалість служби суцільно-мармурового підвіконня плюс дуже невеликий шанс будь-яких пошкоджень а також недоліків у процесі його використання, то порівняно високі ціни на підвіконня з мармуру будуть досить виправданими. витратами.

Каміни з мармуру в місті Івано-Франківськ

Ще серед найпоширеніших виробів із мармуру — каміни. Івано-Франківськ — місце, де каміни з каменю особливо затребувані. Найкращі замовлення – мармурові портали для камінів.

Характеристика кожного вишуканого будинку – мармурові каміни, показник аристократичності а також стилю господаря житла. Камін і мармур дуже популярне поєднання в підшукуванні унікального та зручного дизайну.

Придбати камін із мармуру в Івано-Франківську виявиться правильним рішенням. Цим ви не тільки легко оформите житловий простір будинку стильним декором, а також отримуєте функціональний виріб. В умовах нескінченного подорожчання енергоресурсів класичний камін вийде досить економним джерелом опалення.

Мармурові сходи в місті Івано-Франківськ

Головні нерозривно пов’язані елементи будь-якого справжнього стилю – мармур та сходи. Сьогодні натуральний камінь застосовується для будівництва найновіших будинків у м. Івано-Франківськ. Мармурові сходи все частіше виявляються доступним різновидом облицювання.

Багато забудовників все ж таки приходять до розумного рішення, що використовувати сходи з природного матеріалу для місць великої прохідності – це досить економічне рішення, незважаючи на очевидну на перший погляд велику вартість. Сходи з мармуру при приватному особняку також не рідкість.

Очевидна вишуканість мармуру та чудова практичність виявляються зрозумілими кожному практичному господареві. «Серце мармуру» виробляє виготовлення сходів з мармуру в Івано-Франківську, а також поза містом. Крім того, здійснюється доставка в інші місця. Приїзд майстра для вимірів можливий у будь-який день тижня.

Крім перелічених прикладів, вироби з мармуру включають багато різноманітних елементів меблів і будівельних споруд:

Каталог фірми «Серце мармуру» пропонує багато моделей подібних виробів. Ви зможете переглянути каталог компанії, щоб переконатися у професіоналізмі працівників.

За допомогою спеціальних магазинів купити мармур в Україні можна в Івано-Франківську, Одесі або найближчому населеному пункті. Наші менеджери охоче нададуть відповіді на будь-які запитання:


  Контакти для зв'язку:

  Закрити