Купити мармур у місті Дніпро (Дніпропетровськ). Виготовлення виробів із мармуру

Поставити питання про купівлю мармуру у Дніпрі

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Дніпро кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Дніпро (Дніпропетровськ). Виготовлення виробів із мармуру

Натуральний мармур у місті Дніпро — розкішний декор у кожному інтер’єрі

Зміст:
1. Натуральний мармур у Дніпрі;
2. Ціни на мармур у Дніпрі;
3. Переваги мармуру;
4. Виготовлення виробів із мармуру у місті Дніпро;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Натуральний мармур є класичним будівельним матеріалом, що зберіг у незліченних архітектурних пам’ятниках історію всього людства.
Мармур – це один з видів природного каменю, який застосовують у вуличних оздоблювальних роботах (фасадні стіни, альтанки, балкони, доріжки) внутрішнє оформлення будинку. З мармуру виготовляються різноманітні вироби, елементи декоративної прикраси інтер’єрів, зразки меблів та всілякі архітектурні конструкції.

Купити мармур у місті Дніпро — чому саме «Серце мармуру»?

Коли ви захочете купити мармур, Дніпро здивує тим, наскільки він насичений салонами натурального каменю. Всі вони мають свої особливості, мають у своєму розпорядженні різний асортимент натурального каменю.

Купити мармур в Дніпрі з доставкою в інші міста України можна в компанії «Серце мармуру» — це мережа складів природного каменю по Україні, регулярні постачання мармуру та інших натуральних каменів з Китаю, Бразилії, Ірану, Туреччини, Італії, Індії. , та інших держав. “Серце мармуру” – це економічні ціни на мармур і професійне виготовлення виробів з мармуру. Співробітники «Серце мармуру» виконують замовлення у всіх районах Дніпра та області. Для отримання детальної консультації з усіх питань зв’яжіться з нашими співробітниками за вказаними номерами.

Натуральний мармур — ціна у Дніпрі.

Вартість натурального каменю, в тому числі і мармуру, визначається з таких сукупних факторів: країна, де було видобуто камінь, методи та тривалість доставки, вид мармуру, елітарність каменю. Найбільш помірні ціни на мармур у Дніпрі – на камінь, здобутий на українських кар’єрах. Найдорожчий – італійський мармур. Мармур зазвичай має досить високу вартість, проте це пояснюється його якістю, довговічністю, і вражаючим дизайном. Виріб із мармуру використовуватиметься без істотних змін протягом десятків років, і стократ може окупити витрати на своє виробництво.

Найбільш прийнятні ціни на мармур у Дніпрі пропонують у компанії «Серце мармуру». Цього вдається досягти через те, що «Серце мармуру» власними силами доставляє камінь в Україну, а також має власне обладнання для виготовлення виробів. Ми не потребуємо залучення посередників. Це забезпечує низьку вартість послуг.

Переваги мармуру

Цей природний матеріал має величезний ряд унікальних особливостей, серед них:

 • Надійність плюс довговічність;
 • Розмаїття кольору та тону;
 • Екологічність;
 • Стійкість до перепадів температур;
 • Стійкість до води або постійної вологи;
 • Жива краса та аристократичність;
 • Абсолютна оригінальність — будь-який кам’яний брус індивідуальний.

Мармур у Дніпрі дуже затребуваний у архітекторів та замовників. Дніпро постійно розширюється, зводяться нові будинки, офісні центри. При обробці часто використовується природний камінь, оскільки будівельникам давно стало зрозуміло, що це найефективніший матеріал для обробки.

Вироби з мармуру у місті Дніпро

Мармур широко застосовується при всіх типах будівництва – від облицювання фасаду і до укладання терас і ганку. Відмінні експлуатаційні характеристики каменю надають справді великий вибір застосування цього каменю.

Стільниці з мармуру в місті Дніпро

Найчастіші варіанти мармурових виробів, які купують наші покупці — мармурові стільниці. Дніпро наповнений елітними ресторанами, в приміщеннях яких нерідко встановлюються суцільно-мармурові стільниці. Стільниці також можуть виготовлятися спеціально для вітальні меблів або для робочої площини для кухонних столиків. Велику популярність мають суцільно-мармурові столики. Мармурові стільниці дуже стійкі та надійні. Їх дуже просто доглядати, а їх витончений зовнішній вигляд значно прикрасить ваш інтер’єр.

Фахівці фірми «Серце мармуру» виготовляють стільниці з мармуру у Дніпрі різного рівня. Ми надаємо можливість вибрати стільницю з каталогу, або замовити оригінальний проект, де буде враховано конкретні ваші бажання. Наші співробітники доставляють виріб на адресу та виробляють установку.

Підвіконня з мармуру в місті Дніпро

Найпопулярніша в столиці цільномармурова продукція із природної сировини — мармурові підвіконня. Дніпро – місто-лідер зі збуту мармурових підвіконь. Такі підвіконня мають низку переваг у порівнянні з аналогічними моделями, що виготовляються з використанням інших матеріалів: довговічність, краса, екологічність.

Одна річ, можливо, бентежить клієнта — це ціна на мармур. Але враховуючи велику тривалість експлуатації підвіконь з мармуру плюс неймовірно невелику ймовірність будь-яких макроушкоджень та недоліків у процесі його експлуатації, ціни на підвіконня з мармуру /a> виходять відносно невеликими.

Каміни з мармуру в місті Дніпро

Ще найпоширеніший виріб з мармуру — каміни. Дніпро — ринок, де мармурові каміни мають великий попит. А якщо точніше – мармурові портали для камінів.

Мармурові каміни — класика будь-якого розкішного інтер’єру, а також смаку господаря житла. Камін та мармур є дуже популярним рішенням у виборі унікального та зручного декору.

Замовляючи камін із мармуру у Дніпрі ви прийміть правильне рішення. Так ви не просто прикрашаєте житловий простір житла стильним дизайном, а й отримуєте корисний виріб. За умови нескінченного подорожчання опалення класичний камін на дровах буде порівняно економним теплоджерелом.

Мармурові сходи в місті Дніпро

Мармур і сходи – це два нероздільно зв’язні поняття будь-якого справжнього стилю. Сьогодні натуральний камінь використовується для будівництва сучасних будинків міста Дніпро. Мармурові сходи в наш час виявляються доступним видом оздоблення.

Відомі будівельні фірми нарешті приходять до однозначного висновку, що використовувати сходи, виготовлені з натурального каменю для місць високої прохідності, – це дуже економічне рішення, незважаючи на значну вартість, що здається на перший погляд. Сходи з мармуру при невеликому особняку також не рідкість. Безперечна краса мармуру притому чимала утилітарність – вибір будь-якого прагматичного господаря.

Виготовлення сходів із мармуру у Дніпрі здійснюється першокласними майстрами. Крім цього, можливе замовлення в інших населених пунктах. Виїзд майстра для вимірів проводиться у будь-який час.


Крім перелічених варіантів, вироби з мармуру включають багато різнорідних зразків інтер’єру та будівельних споруд (дивіться пункт “Вироби” в меню).

Каталог фірми «Серце мармуру» надає багато моделей подібних виробів. Ви зможете вивчити портфоліо компанії, щоб переконатися у майстерності наших майстрів (див. пункт “Портфоліо” у меню сайту).

За допомогою спеціальних представництв купити мармур в Україні доступно в Дніпрі, Одесі або іншому місті. Наші представники із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання.


  Контакти для зв'язку:

  Закрити