Гранітні сходи

granitnaya lestnitsa - Гранітні сходи

Компанія “Серце мармуру” пропонує на замовлення гранітні сходи в Одесі. Компанія має багаторічний досвід у виробництві сходів у різних варіантах та масштабах. Із населених пунктів, у яких встановлені наші сходи з граніту, Одеса аж ніяк не єдина. Це ще й низка інших населених пунктів та селищ Одеської області. А також наші майстри роблять виміри та доставку в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити сходи з граніту

Сходи виготовляються за індивідуальним дизайном, згідно з перевагами замовника. Ви можете підібрати зовнішній вигляд сходів із асортименту реалізованих моделей. Ми допоможемо знайти найбільш оптимальний сляб граніту, з якого потім будуть виготовлені сходи. Якщо ви сподіваєтеся використовувати у виготовленні сходів певний вид граніту, наші логісти завезуть його в потрібному обсязі. Співробітники «Серце мармуру» виготовляють гранітні сходи в терміни, раніше обумовлені із замовником.

Ціни на сходи з граніту

Вартість гранітних сходів складається з двох факторів: ціни на натуральний граніт та витрат на виготовлення. Витрати на останнє залежать від обсягів сходів та інших складових.

Співробітники компанії охоче підберуть для вас усі модифікації сходів з граніту під будь-який бюджет, від найекономічніших до елітних. Ми налаштовані на те, щоб навіть за найменших фінансових витрат сходи з граніту виглядали стильно. У процесі створення камінь для сходів просочується спеціальним розчином, щоб запобігти появі подряпин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власні виробничі потужності та вибір натурального каменю в Одесі, що регулярно розширюється. До процесу виробництва виробів не залучаються посередники, що гарантує низька вартість робіт.