Купити мармур у місті Вінниця. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Поставити питання про купівлю мармуру у Вінниці

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Вінниця кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Вінниця. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Натуральний мармур у місті Вінниця — вишукана прикраса для вашого будинку

Зміст:
1. Натуральний мармур у Вінниці;
2. Ціна на мармур у Вінниці;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Вінниці;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Натуральний камінь є найдавнішим оздоблювальним матеріалом, який зберіг у незліченних будівлях та пам’ятниках історію всього людства. Мармур – це різновид природного каменю, який використовується у зовнішній обробці просторів (стіни фасадів, тераси, сходи, скульптури) та у внутрішній обробці приміщень. З мармуру виготовляються різні вироби, компоненти декоративної прикраси кімнат, деталі меблів та оригінальні архітектурні споруди.

Купити мармур у місті Вінниця — не знаєте де знайти надійний магазин?

Коли ви шукатимете мармур, Вінниця вразить вас безліччю пропозицій від великої кількості магазинів. Кожен з них матиме свої особливості, матиме різний асортимент натурального каменю, та ціни.

Купити мармур у Вінниці з доставкою в будь-яке місто України можна в компанії «Серце мармуру» — це склади природного каменю по Україні, прямі постачання мармуру та інших природних каменів, з Індії, Ірану, Італії, Бразилії, Туреччини, Китаю, та інших регіонів. «Серце мармуру» — це доступні ціни на мармур та всі види послуг зі створення та реставрації виробів з мармуру. Компанія «Серце мармуру» виконує роботу у всіх районах міста Вінниця та околицях. Зв’яжіться з нами за перерахованими номерами підтримки та отримайте детальну допомогу від наших менеджерів.

Натуральний мармур – ціна у Вінниці.

Вартість мармуру формується з кількох умов: джерело походження, способи та тривалість поставок, відтінок каменю, естетична значимість мармуру. Найдешевші ціни на мармур у Вінниці — на камінь із місцевих кар’єрів. Найбільші ціни – на італійський мармур. Ціни на мармур відрізняються, зазвичай, високими цифрами, проте це можна виправдати його перевагами в облицюванні, надійністю та зовнішньою привабливістю. Цей оздоблювальний матеріал простоїть без значних вад протягом багатьох років, і багато разів окупиться.

Найбільш доступні ціни на мармур у Вінниці готова надати компанія «Серце мармуру». Це досягається за рахунок того, що компанія особисто завозить камінь в Україну, а також має необхідне обладнання для виробництва виробів. У нас немає потреби залучати посередників. Це гарантує доступну вартість послуг.

Переваги мармуру

Такий природний матеріал має цілий комплекс унікальних властивостей, серед них:

 • Міцність та довговічність;
 • Розмаїття кольорів і відтінків;
 • Екологічна чистота;
 • Несприйнятливість до перепадів температур;
 • Влагостійкість;
 • Природна витонченість та аристократизм;
 • Повна неповторність — всякий мармуровий брус унікальний.

Мармур у Вінниці користується широкою популярністю серед дизайнерів та замовників. Вінниця безперервно розростається, будуються сучасні будівлі, офіси. Для облицювання все частіше використовується природний камінь, оскільки архітектори встигли зрозуміти, що це вкрай вигідний облицювальний матеріал.

Вироби з мармуру у Вінниці

Він ефективно використовується за будь-яких видів будівництва — починаючи з облицювання фасадів аж до оздоблення балконів плюс ганку. Відмінні будівельні властивості мармуру створюють справді великий вибір застосування цього матеріалу.

Стільниці з мармуру у Вінниці

Найпопулярніші типи продукції з мармуру, що замовляють у нас клієнти — мармурові стільниці. Вінниця заповнена різними закладами, в інтер’єрах яких часто присутні столики з мармуру. Вони також виготовляються для витончених столиків або у варіанті робочої поверхні на кухонні стільниці. Неабиякий попит мають журнальні столики, зроблені цілком з мармуру.

Мармурові стільниці досить практичні плюс міцні. Стільниці легко чистяться, а їхній вишуканий зовнішній вигляд відчутно покращить будь-яку обстановку.

Фірма «Серце мармуру» виготовляє стільниці з мармуру у Вінниці за індивідуальним проектом. Ви можете знайти стільницю в каталозі або замовити унікальний дизайн, в якому будуть враховуватися будь-які ваші побажання. Фахівці фірми роблять доставку стільниць до адреси і здійснюють установку.

Підвіконня з мармуру у Вінниці

Для багатьох українських міст стандартом вважаються мармурові підвіконня. Вінниця чудовий приклад. Ці вироби набувають вагомих переваг у порівнянні з іншими екземплярами, які були виготовлені при використанні іншого каменю: міцність, витонченість, екологічність.

Ціна на мармур – показник, що хвилює широкого покупця. Однак, якщо прорахувати великий час служби суцільномармурового підвіконня плюс відчутно малу можливість будь-яких мікроушкоджень і недоліків при його використанні, то відносно високі ціни на підвіконня з мармуру виходять досить прийнятними витратами.

Каміни з мармуру у місті Вінниця

Досить популярний суцільномармуровий виріб — каміни. Вінниця — виявилося першим містом, в якому мармурові каміни особливо затребувані. Найбільші купівлі – мармурові портали для камінів.
Особлива риса кожного розкішного будинку – мармурові каміни, риса аристократизму а також стилю власників будинку. Камін і мармур виявляються досить поширеним поєднанням у підшукуванні унікального та практичного оформлення.

Замовити камін із мармуру у Вінниці виявиться гарним рішенням. Цим ви не тільки прикрасите житловий простір житла вишуканим декором, а також отримуєте практичну річ. При ситуації безперервного подорожчання тепла стандартний камін вийде досить економічним теплоджерелом.

Мармурові сходи у місті Вінниця

Мармур і сходи – парні елементи будь-якої справжньої архітектури. На сьогоднішній день природний матеріал використовується для будівництва нового житла у Вінниці. Мармурові сходи все більше стають загальнодоступним різновидом облицювання.

Багато забудовників приймають розумне рішення, встановлювати сходи з мармуру для просторів великого навантаження – це досить економне висновок, незважаючи на очевидну здавалося б дорожнечу. Сходи з мармуру в приватному будинку – так само не рідкість. Вражаюча вишуканість мармуру плюс чудова утилітарність – вибір кожного далекоглядного власника.

«Серце мармуру» виробляє виготовлення сходів із мармуру у Вінниці та за межами оного. Окрім цього проводиться доставка до інших міст. Виїзд майстра для замірювання здійснюється в зручний вам час.

Крім вищезгаданих варіантів, вироби з мармуру є багато різних зразків меблів і будівельних конструкцій, які ви можете побачити у спеціальному розділі: “Вироби”.

У портфоліо компанії «Серце мармуру» міститься багато моделей вказаних виробів. Ви зможете вивчити портфоліо компанії, щоб переконатися у професіоналізмі майстрів.

Купити мармур в Україні ви зможете у філіях Вінниці, Києва, Одеси та інших містах. Представники компанії з радістю дадуть відповіді на будь-які запитання:


  Контакти для зв'язку:

  Закрити