Купити мармур у місті Чернігів. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру у Чернігові

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Чернігів кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Чернігів. Виготовлення виробів із натурального мармуру

Натуральний мармур у місті Чернігів — природна краса та досконалість у вашому будинку

Зміст:
1. Мармур у Чернігові;
2. Ціна на мармур у Чернігові;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Чернігів;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Натуральний мармур — це найстародавніший будівельний матеріал, що зібрав у безлічі архітектурних пам’яток історію всього людства.
Мармур є різновидом натурального каменю, який використовують у зовнішньому облицюванні просторів (фасадні стіни, прибудови, балкони, басейни) та у внутрішній облицювання інтер’єрів. З мармуру виробляють велику різноманітність виробів, елементи декоративної прикраси стін та підлоги, предмети меблів та унікальні архітектурні форми.

Купити мармур у місті Чернігів — як знайти хороший магазин?

Коли ви станете шукати мармур, Чернігів здивує тим якою мірою він насичений постачальниками природного каменю. Кожен з них має рівень обслуговування і має значні відмінності в асортименті мармуру.

Купити мармур в Чернігові з доставкою до будь-якого населеного пункту України ви можете в компанії «Серце мармуру» — це склади натурального каменю у великих містах України, прямі постачання мармуру та інших природних каменів, з Китаю, Ірану, Бразилії, Індії, Туреччини, Італії та інших країн. «Серце мармуру» – це прийнятні ціни на мармур і всі види послуг з виробництва та догляду за мармуровими виробами. Наші фахівці працюють у всіх районах Чернігова та області. Звертайтесь до нашої компанії за вказаними контактними даними і наші співробітники дадуть детальну відповідь з усіх питань.

Натуральний мармур – ціна в Чернігові

Вартість мармуру складається з таких сукупних умов: країна, де було видобуто камінь, витрати на перевезення, відтінок мармуру, престижність мармуру. Найдешевші ціни на мармур у Чернігові – на камінь, здобутий на місцевих кар’єрах. Найвищі ціни – на італійський мармур. Мармур відноситься до дорогих матеріалів, але це можна виправдати його якістю, довговічністю та красою. Мармур буде експлуатуватися без значних вад багато десятиліть, і стократ може окупити витрати на своє створення.

Найбільш помірні ціни на мармур у Чернігові пропонуються у компанії «Серце мармуру». Цього вдається досягти завдяки тому, що «Серце мармуру» самостійно завозить камінь в Україну, а також має необхідне обладнання для виробництва виробів. Робота без посередників – гарантія вигідної ціни на наші послуги.

Переваги мармуру

Цей природний матеріал має величезний ряд важливих властивостей, серед них:

 • Надійність плюс значна довговічність;
 • Розмаїття кольору та тону;
 • Екологічна чистота;
 • Несприйнятливість до коливань температур;
 • Водостійкість;
 • Жива краса плюс аристократизм;
 • Абсолютна оригінальність — будь-який кам’яний брус індивідуальний.

Мармур у Чернігові дуже затребуваний у архітекторів і забудовників. Чернігів постійно розростається, зводяться нові будинки, офіси. У оздоблювальних роботах постійно застосовується природний матеріал, оскільки будівельникам давно стало зрозуміло, що це найефективніший камінь для облицювання.

Вироби з мармуру в Чернігові

Мармур широко використовується при всіх видах будівництва – від облицювання фасаду до обробки балконів і ганків. Чудові експлуатаційні характеристики мармуру надають справді великий спектр використання цього каменю.

Стільниці з мармуру в місті Чернігів

Клієнти досить багато купують мармурові стільниці. Чернігів повний дорогих закладів та барів, в інтер’єрах яких часто присутні суцільно-мармурові стільниці. Стільниці так само можуть виготовлятися спеціально для витончених столиків або як робоча поверхня для кухонних столиків. Великою популярністю користуються суцільно-мармурові столики.

Мармурові стільниці досить стійкі та міцні. Мармурові стільниці досить нескладно доглядати, а їх витончений вигляд значно покращить будь-який інтер’єр.

Майстри фірми «Серце мармуру» виробляють стільниці з мармуру у Чернігові різної складності. Ми пропонуємо можливість знайти стільницю в каталозі, або вибрати оригінальний стиль, в якому враховуються будь-які ваші побажання. Наші співробітники здійснюють доставку стільниць до адреси, а також проводять монтаж.

Підвіконня з мармуру в Чернігові

У багатьох старих містах нормою покладаються мармурові підвіконня. Чернігів чудовий приклад. Цей різновид підвіконь має цілу низку особливостей порівняно з підвіконнями, що виробляються із застосуванням іншого каменю: довговічність, краса, натуральність.

Одна річ, можливо, збентежить клієнта — так це ціна на мармур. Але враховуючи велику тривалість експлуатації суцільномармурових підвіконь плюс відчутно малий шанс будь-яких макроушкоджень та недоліків під час його використання, ціни на підвіконня з мармуру виходять відносно малими.

Каміни з мармуру в місті Чернігів

Інший поширений мармуровий виріб – каміни. Чернігів – місце, в якому каміни зроблені з каменю мають великий попит. Мармурові портали для камінів – найпопулярніший продукт.
Класика будь-якого багатого місця – мармурові каміни, ознака аристократизму а також статусу господарів житлового простору. Камін та мармур дуже вдале поєднання у знаходженні унікального та зручного декору.

Купаючи камін із мармуру у Чернігові ви приймаєте правильне рішення. Так ви не лише легко оформите інтер’єр житла вишуканим декором, але й отримуєте практичний виріб. В умовах постійного подорожчання енергоресурсів звичайний дров’яний камін буде порівняно економічним теплоджерелом.

Мармурові сходи в місті Чернігів

Головні поняття всякої класичної архітектури, що нероздільно йдуть, – мармур і сходи. Сьогодні натуральний матеріал застосовується для оформлення сучасних будинків Чернігова. Мармурові сходи все більше виявляються загальнодоступним різновидом оздоблення.

Великі забудовники приймають розумне рішення, використовувати сходи, виготовлені з мармуру в місцях великого навантаження, – дуже економічний висновок, навіть з огляду на очевидну здавалося б дорожнечу. Сходи з мармуру при невеликому особняку – так само не рідкість. Безперечна краса мармуру та висока утилітарність – вибір будь-якого далекоглядного власника.

Співробітники «Серце мармуру» здійснюють виготовлення сходів із мармуру у Чернігові та поза містом. Крім того, здійснюється замовлення в інших містах. Виїзд майстра для замірювання можливий у будь-який день тижня.

Крім вищеназваних прикладів, вироби з мармуру являють собою чимало різних зразків меблів і архітектурних споруд: br />
Каталог компанії «Серце мармуру» надає достатньо моделей подібних конструкцій. Ви зможете вивчити каталог фірми, щоб переконатися у професіоналізмі працівників.

Купити мармур в Україні можна через представництва фірми у Чернігові, Одесі та інших містах. Зверніться до менеджерів фірми для уточнення всіх питань:


  Контакти для зв'язку:

  Закрити