Купити мармур у місті Київ. Вироби із мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру у Києві

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Києв кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Київ. Вироби із мармуру

Натуральний мармур у місті Київ — розкішний декор у кожному інтер’єрі

Зміст:
1. Мармур у Києві;
2. Ціна на мармур у Києві;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у місті Київ;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії «Серце мармуру».

Природний мармур є найдавнішим оздоблювальним матеріалом, який зобразив у численних архітектурних пам’ятниках історію всієї цивілізації. Мармур є видом природного каменю, який використовують у вуличних оздоблювальних роботах (фасади будівель, тераси, балкони, паркани) та у внутрішньому облицювання будинку. З мармуру виготовляються різноманітні вироби, компоненти декоративної прикраси кімнат, зразки меблів та оригінальні архітектурні форми.

Купити мармур у місті Київ — чому варто віддати перевагу компанії «Серце мармуру»?

Під час пошуку такого каменю, як мармур, Київ здивує вас достатком товарів від різних магазинів. Всі з них відрізнятимуться якістю послуг, мають різний асортимент природного каменю, і формуватимуть різні за доступністю ціни.

Купити мармур у Києві з доставкою по Україні ви можете в компанії «Серце мармуру» — це склади натурального каменю у великих містах України, прямі поставки мармуру та інших натуральних каменів, з Італії, Китаю, Бразилії, Індії, Туреччини, Ірану. , та інших регіонів. «Серце мармуру» – це доступні ціни на мармур та весь комплекс послуг з виготовлення та догляду за виробами з мармуру. Співробітники «Серце мармуру» працюють у всіх районах міста Київ (Голосіївський, Оболонський, Печерський район, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський) та передмістя (Ірпінь, Вишгород, Обухів, Вишневе, Бровари, Васильків, Бориспіль, Боярка та ін.) . Звертайтеся до «Серця мармуру» за перерахованими номерами підтримки та дізнайтесь про всі чинні акції від наших менеджерів.

Натуральний мармур – ціна в Києві.

Ціна на мармур складається з кількох складових: регіон походження, витрати на постачання, різновид каменю, престижність мармуру. Найекономічніші ціни на мармур у Києві — на камінь із українських кар’єрів. Найдорожчий мармур з Італії. Ціна мармуру характеризується, традиційно, високими цифрами, проте це обґрунтовується його перевагами в експлуатації, стійкістю та зовнішньою привабливістю. Мармур прослужить без серйозних вад багато десятиліть, і неодноразово окупиться.

Найбільш прийнятні ціни на мармур у Києві пропонує компанія «Серце мармуру». Це досягається через те, що «Серце мармуру» самостійно доставляє мармур з інших країн, а також має необхідне обладнання для виробництва виробів. Ми не залучаємо посередників. Це забезпечує низьку вартість послуг.

Переваги мармуру

Такий натуральний камінь наділений цілою низкою унікальних властивостей, серед них:

 • Надійність та довговічність;
 • Багато кольорів і тону;
 • Екологічність;
 • Стійкість до перепадів температур;
 • Влагостійкість;
 • Природна витонченість плюс аристократичність;
 • Довершена оригінальність — всякий кам’яний брус унікальний.

Мармур у Києві широко затребуваний у архітекторів і замовників. Київ постійно збільшується, будуються нові будинки, офіси. Для облицювання нерідко використовується природний матеріал, оскільки архітекторам давно стало зрозуміло, що мармур є найбільш ефективним облицювальним матеріалом.

Вироби з мармуру у місті Київ

Мармур широко застосовується при всіх типах будівництва – починаючи від покриття фасадів до оздоблення терас плюс ганку. Прекрасні експлуатаційні характеристики мармуру надають справді великий вибір використання даного матеріалу.

Стільниці з мармуру в місті Київ

Клієнти досить багато замовляють мармурові стільниці. Київ заповнений різними закладами, в приміщеннях яких часто є стільниці з мармуру. Стільниці також можуть виготовлятися спеціально для вітальні або у вигляді робочого простору на кухонні столики. Великий попит мають суцільно-мармурові столики.

з Lady Onyx Green с підсвічуванням 150x150 - Купити мармур у місті Київ. Вироби із мармуру

Мармурові стільниці вкрай практичні плюс довговічні. За мармуровими стільницями дуже легко доглядати, а їх прекрасний вигляд значно покращить вашу обстановку. Фірма «Серце мармуру» виробляє стільниці з мармуру у Києві різного рівня складності. Ви зможете знайти виріб у нашому каталозі або вибрати унікальний дизайн, де будуть враховані будь-які ваші вимоги. Наші робітники доставляють виріб додому та виконують монтаж.

Підвіконня з мармуру в місті Київ

Найпоширеніша по Києву продукція з екологічного каменю — мармурові підвіконня. Київ – місто-лідер зі збуту кам’яних підвіконь. Ці підвіконня отримують вагомі переваги в порівнянні з аналогічними моделями, які були виготовлені при використанні інших матеріалів: довговічність, краса, екологічність.

19 2 150x150 - Купити мармур у місті Київ. Вироби із мармуру

Характеристика кожного багатого житла – мармурові каміни, а також статусу господаря квартирного простору. Камін та мармур дуже популярне рішення при виборі унікального та утилітарного дизайну.

Купити камін із мармуру у Києві буде вірним рішенням. Так ви не тільки просто оформите житловий простір житла стильним декором, але також отримаєте функціональну річ. В умовах постійного подорожчання тепла стандартний камін на дровах вийде досить економним теплоджерелом.

Мармурові сходи в місті Київ

Основні нероздільно пов’язані поняття будь-якої справжньої архітектури – мармур та сходи. На сьогоднішній день природний камінь застосовується при будівництві нових будинків у м. Київ. Мармурові сходи все частіше виявляються загальнодоступним різновидом облицювання.

lestnica iz naturalnogo kamnya 5 150x150 - Купити мармур у місті Київ. Вироби із мармуру

Відомі забудовники дійшли до заключного рішення, застосовувати сходи зроблені з натурального матеріалу в місцях високої прохідності – це дуже економне рішення, незважаючи на велику вартість, що здається на перший погляд. Сходи з мармуру при невеликому особняку – так само не рідкість. Очевидна вишуканість каменю притому чимала утилітарність виявляються зрозумілими кожному мудрому господареві.

«Серце мармуру» виробляє виготовлення сходів з мармуру в Києві та поза ним. Крім того, здійснюється доставка в інші місця. Приїзд фахівця для вимірів проводиться у зручний для вас час.

Крім вищеперелічених прикладів, вироби з мармуру включають багато різноманітних елементів інтер’єру і будівельних споруд (див. .розділ “Вироби”).

Каталог компанії «Серце мармуру» дає достатньо зразків подібних виробів. Ви можете переглянути портфоліо фірми, щоб переконатися у професіоналізмі майстрів (див. пункт меню “Портфоліо”).

За допомогою наших філій купити мармур в Україні доступно в Києві, а також можна замовити мармур Одесі або іншому населеному пункті. Зв’яжіться з нашими менеджерами для уточнення будь-яких питань.


  Контакти для зв'язку:

  Закрити