Мармурові підлоги

mramornyy pol - Мармурові підлоги
pol 8 - Мармурові підлоги
Шериф Преднистровье 92 - Мармурові підлоги

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення підлогу з мармуру в Одесі. Персонал салону має значний досвід у виготовленні даних виробів у різних варіантах та масштабах. З населених пунктів, в яких використовуються наші мармурові підлоги, Одеса хоч і основна, але не єдина. Це також інші міста на Одещині. А також наші майстри готові виїхати для вимірів до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити облицювання підлоги мармуром

Підлога створюється за індивідуальним дизайном, відповідно до переваг клієнта. За незначного бюджету рекомендуємо підібрати варіант підлоги з каталогу стандартних зразків. В даному випадку ви суттєво заощаджуєте на його створенні. Наші співробітники допоможуть підшукати найвдаліший мармур, з якого потім виготовлятиметься підлога. Якщо вам хотілося б задіяти в облицювання підлоги конкретний вид мармуру, «Серце мармуру» привезе його у будь-якій кількості. Виготовлення мармурової підлоги наші майстри виконують у раніше обумовлені терміни.

Ціни на облицювання підлог натуральним мармуром

Ціни на мармурові підлоги складаються з наступних факторів: це вартість обраного виду каменю та вартість послуг з облицювання. Величина витрат на підлогу залежить від обсягів роботи та інших деталей.

Виходячи з обумовленого бюджету, співробітники компанії підбирають усі можливі варіанти мармурових підлог. Ми завжди намагаємося щоб навіть за найбюджетніших фінансових витрат підлога з мармуру виглядала стильно. Для захисту мармуру від плям, та інших дрібних вад, у процесі виробництва поверхня підлоги просочується захисним розчином.

Компанія «Серце мармуру» володіє власним виробництвом і асортиментом натурального каменю в Одесі, що регулярно оновлюється. До виробництва виробів не залучаються інші фірми, ніж гарантується мінімальна вартість роботи.

Де замовити мармурову підлогу в Одесі?

Компанія «Серце мармуру» виготовляє на замовлення підлоги з мармуру будь-якого дизайну та розмірів.
☎️ +38 (098) 215-31-54.

Чому мені варто замовити облицювання підлоги мармуром у «Серце мармуру»?

✅ Досвід роботи – понад 10 років.
✅ Вироби будь-якої складності.
✅ Широкий асортимент мармуру.
✅ Оригінальний дизайн.
✅ Велике портфоліо.
✅ Доступні ціни.
✅ Робота у узгоджені терміни.
✅ Нове обладнання.
✅ Доставка та монтаж.
✅ Якісний сервіс та обслуговування.

Вартість мармурової підлоги в Одесі?

Ціна на підлогу з мармуру формується з наступних даних:
→ Дизайн підлоги.
→ Розміри покриття для підлоги.
→ Вартість вибраного мармуру.
→ Термін виготовлення.
→ Адреса доставки та монтажу виробу.
Зв’яжіться з менеджером для складання прорахунку: +38 (098) 215-31-54.