Мармурові мийки

mramornaya moyka 1 - Мармурові мийки

Салон натурального каменю “Серце мармуру” виготовляє на замовлення мийки з мармуру в Одесі. Майстри компанії мають багаторічний досвід у виробництві мийок у різних варіаціях та розмірах. З міст, де вже використовуються наші мармурові мийки, Одеса зовсім не єдине. Це також Південний, Житомир, Дніпро, Київ, Львів, Ізмаїл, Харків. А також наші спеціалісти виконують замовлення в інших містах України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити мийку з мармуру

“Серце мармуру” виконує створення оригінального дизайну мийок на основі ваших побажань. Можливий вибір зовнішнього вигляду мийок серед готових зразків. На складі компанії ви можете знайти найприйнятніший мармур, з якого потім буде виготовлено виріб. Якщо ви розраховуєте використовувати для виробництва мармурового миття певний вид каменю, наша фірма привезе його у будь-якій кількості. Виготовлення мармурових мийок здійснюється нашими майстрами відповідно до заздалегідь обумовлених термінів.

Ціни на миття з мармуру

Вартість мармурового миття складається з двох складових: вартості обраного мармуру та вартості робіт. Величина витрат на останній пункт залежить від масштабів миття та інших елементів.

Виходячи з заявленого бюджету, співробітники компанії збирають усі можливі моделі мармурових мийок. Ми прагнемо до того, щоб навіть при мінімальному бюджеті мийка з мармуру виглядала відмінно. Для захисту мармуру від тріщин, та інших дрібних вад, у процесі виготовлення поверхня миття просочується спеціальним розчином.

У структуру «Серце мармуру» входять власна виробнича лінія та склад натурального каменю в Одесі. До процесу виконання мийок не залучаються треті особи, що гарантує доступну вартість робіт.