Каміни з оніксу

big 231 - Каміни з оніксу

Салон натурального каменю “Серце мармуру” виготовляє на замовлення каміни з натурального оніксу в Одесі. Фахівці компанії мають великий досвід з виробництва камінів різноманітних варіантів та розмірів. Із населених пунктів, у яких встановлені наші каміни з оніксу, Одеса аж ніяк не єдина. Це також низка інших населених пунктів та котеджних містечок Одеської області. А також співробітники «Серце мармуру» виїжджають для вимірів до інших міст України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити камін з оніксу

Фахівці компанії здійснюють проектування оригінального дизайну камінів, ґрунтуючись на перевагах клієнта. Ви можете вибрати дизайн камінів серед створених зразків. Ми допоможемо доглянути найвдаліший онікс, з якого буде виготовлено виріб. Якщо ви знайшли в інтернеті різновид натурального каменю, який хотіли б застосувати для виготовлення каміна, ми привеземо його в будь-якому обсязі. Фахівці компанії виконують виготовлення камінів із природного оніксу в терміни, попередньо обумовлені із замовником.

Ціни на каміни з оніксу

Вартість каміна з оніксу утворюється з двох складових: ціни на вибраний камінь та витрат на виготовлення. Витрати на останнє залежить від обсягів моделі та інших елементів.

Залежно від обумовленого бюджету, співробітники компанії підбирають усі можливі проекти камінів з оніксу. Серед наших найголовніших завдань – надати камінному порталу з оніксу першокласний вигляд навіть за найменшого бюджету. У процесі виготовлення камінь для каміна обробляється спеціальним розчином для захисту від тріщин і плям.

Компанія «Серце мармуру» має власне виробництво та склад натурального каменю, що регулярно оновлюється, в Одесі. До роботи з виготовлення камінів не залучаються сторонні майстри, що забезпечує низьку вартість виробництва.