Купити мармур у місті Харків. Вироби з мармуру

Консультація з питання купівлі мармуру в Харкові

УВАГА! Виробництво та основний склад знаходяться в Одесі. Виріб виготовляється в Одесі та доставляється до міста Харків кур’єрською службою доставки.
+ 38 (098) 215-31-54
+38 (098 ) 678-89-27
+38 (050 ) 959-73-80
+38 (067 ) 445-95-17
mail@s-mramor.com.ua

Дізнатися ціни/Задати питання
UA banner city 2 - Купити мармур у місті Харків. Вироби з мармуру

Натуральний мармур у місті Харків — природна чистота та визнана функціональність у вашому будинку.

Зміст:
1. Мармур у Харкові;
2. Ціна на мармур у Харкові;
3. Переваги мармуру;
4. Вироби з мармуру у Харкові;
4.1. Мармурові стільниці;
4.2. Підвіконня з мармуру;
4.3. Каміни з мармуру;
4.4. Мармурові сходи;
4.5. Інші вироби;
5. Портфоліо компанії.

Природний мармур — це класичний оздоблювальний матеріал, який зібрав у багатьох зразків архітектури історію людської цивілізації. Мармур є видом натурального каменю, який задіюють у зовнішніх облицювальних роботах (фасади будинків, веранди, сходи, паркани) та у внутрішньому декоруванні інтер’єрів. З мармуру створюють масу виробів, деталі декоративного оформлення поверхонь, предмети меблів та унікальні архітектурні форми.

Купити мармур у місті Харків — чому слід віддати перевагу компанії «Серце мармуру»?

У пошуках такого каменю, як мармур, Харків здивує тим до якої міри він переповнений постачальниками природного каменю. У кожного з них відрізняється рівень обслуговування та є відмінності в асортименті мармуру.

Купити мармур в Харкові з доставкою по Україні ви можете в компанії «Серце мармуру» — це ряд складів натурального каменю у великих містах України, самостійні постачання мармуру та іншого натурального каменю з Ірану, Китаю, Туреччини, Італії, Бразилії, Індії та інших країн. «Серце мармуру» – це прийнятні ціни на мармур та якісне виробництво виробів із мармуру. Наші партнери працюють по Харкову та в інших містах області. Для отримання детальної відповіді з будь-якого питання зв’яжіться з менеджерами компанії з наступних контактів.

Натуральний мармур – ціна в Харкові.

Ціна на мармур утворюється з комплексу складових: від того, де видобувається камінь, витрати на транспортування, різновид мармуру, престижність каменю. Найприйнятніші ціни на мармур у Харкові — на український камінь. Найдорожчий мармур італійського виробництва. Мармур відноситься до дорогих матеріалів, але це виправдано його першокласними властивостями, міцністю та красою. Виріб з мармуру простоїть без видимого зносу багато десятиліть, і неодноразово може окупити витрати на своє виготовлення.

Мармур за найприйнятнішими цінами у Харкові представлений у компанії «Серце мармуру». Нам вдається це завдяки тому, що «Серце мармуру» самостійно доставляє мармур з інших країн, а також має власну лінію для створення виробів. Відсутність посередників є гарантією низьких цін на наші послуги.

Переваги мармуру

Цей натуральний камінь має величезний ряд важливих особливостей, деякі з яких:

 • Надійність плюс велика довговічність;
 • Багато кольору та тону;
 • Екологічність;
 • Стійкість до коливань температури;
 • Водостійкість;
 • Природна краса плюс аристократичність;
 • Абсолютна оригінальність — кожен кам’яний сляб індивідуальний.

Мармур у Харкові дуже затребуваний у архітекторів та забудовників. Місто з кожним днем зростає, з’являються нові будинки, офісні центри. В облицювальних роботах постійно застосовується натуральний матеріал, адже архітекторам давно стало зрозуміло, що мармур найефективніший камінь для облицювання.

Вироби з мармуру в місті Харків

Мармур широко застосовується у всіх типах будівництва – від покриття фасаду до укладання терас і ганків. Прекрасні природні характеристики каменю пропонують неймовірно широкий спектр використання даного каменю.

Стільниці з мармуру в місті Харків

Покупці дуже багато купують мармурові стільниці. Харків повний елітних ресторанів і барів, в інтер’єрі яких часто можна побачити мармурові стільниці. Стільниці також виготовляються під меблі для вітальні або для робочого простору для кухонного столу. Неабиякою популярністю користуються суцільно-мармурові невеликі столи.

Мармурові стільниці дуже практичні та довговічні. За мармуровими стільницями дуже просто стежити, причому їх красивий вигляд значно змінить будь-який інтер’єр. Професіонали компанії «Серце мармуру» виготовляють стільниці з мармуру у Харкові різної трудомісткості. Ми пропонуємо можливість вибрати виріб з нашого каталогу або вибрати індивідуальний стиль, де враховуються всі бажання клієнта. Наші робітники доставляють стільницю додому та виконують монтаж.

Підвіконня з мармуру в місті Харків

Один із популярних у Харкові виробів з екологічного матеріалу — мармурові підвіконня. Харків — лідер із попиту на мармурові підвіконня. Цей різновид підвіконь користується вагомим списком переваг перед підвіконнями, що виготовляються з інших матеріалів: міцність, вишуканість, натуральність.

Небагато що може ускладнити замовника — то це ціна на мармур. Але враховуючи довгий термін експлуатації мармурових підвіконь та вкрай низький шанс будь-яких пошкоджень та незручностей у процесі його використання, ціни на підвіконня з мармуру виявляться цілком розумними.

Каміни з мармуру в місті Харків

Одне з найпопулярніших мармурових предметів — каміни. Харків — місто, де каміни, виготовлені з мармуру, мають особливий попит. Мармурові портали для камінів – виріб, що найбільш замовляється.
Мармурові каміни – це класика будь-якого вишуканого дизайну, показник аристократичності і статусу власника квартирного простору. Камін та мармур вкрай вдале поєднання при знаходженні оригінального та утилітарного дизайну.

Купаючи камін із мармуру у Харкові, ви зробите правильне рішення. Адже ви не тільки просто оформите інтер’єр квартири стильним дизайном, але також отримаєте функціональний виріб. За умов постійного подорожчання енергоресурсів звичайний дров’яний камін стане досить економним джерелом опалення.

Мармурові сходи в місті Харків

Головні нерозривно йдуть елементи будь-якого справжнього стилю – мармур та сходи. У новобудовах м. Харків мармурові сходи нерідко використовуються у просторах громадського користування. Окрім іншого, їх впроваджують у житлові приміщення.

Сучасні будкомпанії дійшли до заключного висновку, що використання сходів вироблених з природного матеріалу в місцях підвищеної прохідності – досить прагматичне рішення, навіть приймаючи велику ціну. Невеликий особняк плюс сходи з мармуру – класичне поєднання. Очевидна краса каменю та висока практичність виявляються наочними кожному розважливому господареві.

Виготовлення сходів із мармуру у Харкові проводиться професійними фахівцями. Крім того, здійснюється замовлення в інших містах. Приїзд фахівця на виміри можливий у будь-який день.

Крім вищеперелічених прикладів, вироби з мармуру являють собою чимало різноманітних елементів інтер’єру і архітектурних споруд (дивіться каталог виробів).

Портфоліо компанії «Серце мармуру» дає достатньо зразків вищезгаданих конструкцій. Ви можете переглянути каталог фірми, щоб переконатися у майстерності наших працівників.

За допомогою наших філій, купити мармур в Україні можна у Харкові, Києві, Одесі чи найближчому населеному пункті. Телефонуйте нашим менеджерам з уточнення будь-яких питань.


  Контакти для зв'язку:

  Закрити