Каміни з травертину

kamin iz travertina e1616918690981 - Каміни з травертину

Компанія «Серце мармуру» створює на замовлення каміни із натурального травертину в Одесі. Фахівці компанії мають великий досвід виготовлення камінів різноманітних варіацій і масштабів. Із населених пунктів, у яких використовуються наші каміни з травертину, Одеса аж ніяк не єдина. Це також Дніпро, Житомир, Південний, Львів, Київ, Харків, Ізмаїл. А також наші фахівці виїжджають на об’єкти до інших регіонів України.

Контакти для зв’язку:

Як замовити камін із травертину

Нами здійснюється розробка оригінального дизайну камінів на основі ваших уподобань. Можна зробити вибір дизайну камінів з травертину в каталозі реалізованих варіантів. Клієнту надається вибір натурального каменю із широкого асортименту, який є на складі. Якщо ви знайшли в інтернеті різновид натурального каменю, який хотіли б застосувати для створення каміна, наші логісти привезуть його на замовлення. Виготовлення камінів із травертину наші майстри виконують у раніше узгоджені терміни.

Ціни на каміни з травертину

Ціни на каміни з травертину утворюються з двох факторів: це вартість конкретного виду травертину та вартість послуг зі створення моделі. Витрати на створення каміна залежать від розмірів моделі та декоративної складової.

Співробітники компанії охоче підберуть для вас будь-які можливі варіанти камінів з натурального травертину під наявний бюджет, від економічних до елітних. Ми зацікавлені в тому, щоб навіть за бюджетного бюджету камін з травертину виглядав стильно. Для захисту натурального каменю від подряпин та інших дрібних пошкоджень, у процесі виготовлення поверхня каміна покривається спеціальним розчином.

Компанія «Серце мармуру» має власні виробничі потужності і асортимент травертину, що регулярно поповнюється, в Одесі. До роботи з виготовлення камінів не залучаються треті особи, що забезпечує мінімальну вартість виготовлення.